Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!

Benimle Yürür Müsün ?

Benimle Yürür Müsün ?

2 Nisan,tüm dünyada Otizm konusunda farkındalık oluşturmak Otizmli Bireylerin yaşadığı sorunlara çözümler yaratmak amacıyla ,2008 yılında Birleşmiş Milletler tarafından ” Dünya Otizm Farkındalık Günü” ve Nisan ayının tamamı ise, “Dünya Otizm Farkındalık Ayı” olarak değerlendirilmektedir.
Bu kapsamda Balıkesir ilinde otizm farkındalığı yaratmak amacıyla; Protokol üyelerinin, Gönüllülerin ve Balıkesir halkının katılımı ile yürüyüş düzenlendi.
Yürüyüş; Atatürk Anıtından başlayıp Karesi Bedesten alanında son buldu. Yürüyüşümüze katılan Protokol Üyelerimize, Gönüllülerimize ve Balıkesir Halkına farkındalığından dolayı teşekkür ederiz. Etkinliğin düzenlenmesine katkı sağlayan Balıkesir Valiliği Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir Karesi Belediyesi Balikesir Altieylul Belediyesi Karesi Kent Konseyi Balıkesir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Balikesir Il Milli Egitim Mudurlugu ‘ne desteklerinden ve yürüyüşümüze katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.
#otizm #obidev #gormezdengelme #otizmemaviişikyak #turkiyeotizmmeclisi#otizmeylemplani #odfed #2nisanotizmfarkindalikyuruyusu#iyiliğindokunsunyüreğime

17 Nisan 2018
258 kez görüntülendi